Halmstads Auktionskammare
Mynt, Medaljer & Frimärken
Ordnar & Medaljer
MEDALJSKÖLD MED MEDALJER, 1900-tal.
1312750. MEDALJSKÖLD MED MEDALJER, 1900-tal.
Mestadels skyttemedaljer.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mestadels skyttemedaljer.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
1 634