KONSOLHYLLA, hörnmodell, 1800/1900 tal.

131251. KONSOLHYLLA, hörnmodell, 1800/1900 tal.

Förgyllt trä samt pastellage.
Höjd 36 cm.
Längd 36 cm.
Bredd 25 cm.

Bruksslitage, skruvhål, slitage repor sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgyllt trä samt pastellage.
Höjd 36 cm.
Längd 36 cm.
Bredd 25 cm.

Antal besök: 819