AUGUSTUS WALL CALLCOTT. TILLSKRIVEN. Landskapsmotiv, olja på duk, signerad A. Calcott.

13123. AUGUSTUS WALL CALLCOTT. TILLSKRIVEN. Landskapsmotiv, olja på duk, signerad A. Calcott.

36 x 51,5 cm.

Lagning och retusch.

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 51,5 cm.

Lagning och retusch.

Antal besök: 1 671