BYRÅ, med 3 lådor, 1800-tal.

BYRÅ, med 3 lådor, 1800-tal.
13120. BYRÅ, med 3 lådor, 1800-tal.

Bla rotfanér. Nyckel finns. Längd 98, bredd 46, höjd 90 cm.

Renoverad och kompletterad. Slitage och fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 913