SERVISDELAR, keramik, Hackefors samt Gefle.

131177. SERVISDELAR, keramik, Hackefors samt Gefle.

Tegods, Gefle, "Grand"
Kaffegods, Hackefors.

Teservisen med nagg, krackelyr samt missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tegods, Gefle, "Grand"
Kaffegods, Hackefors.

Antal besök: 1 052