MATSERVIS, 35 delar, keramik, "Annika", Rörstrand.

131171. MATSERVIS, 35 delar, keramik, "Annika", Rörstrand.

10 assietter, diameter 21 cm.
10 mattallrikar.
10 djupa tallrikar.
2 formar.
Burk med lock.
Mindre skål.
Skål på fot.

Bruksslitage. enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 assietter, diameter 21 cm.
10 mattallrikar.
10 djupa tallrikar.
2 formar.
Burk med lock.
Mindre skål.
Skål på fot.

Bruksslitage. enstaka nagg.

Antal besök: 1 027