BYRÅ, betsad furu, jugend ca 1900.

131133. BYRÅ, betsad furu, jugend ca 1900.

4 lådor, höjd 109 cm, längd 106 cm, djup 48,5 cm.

Slitage, skador, sprickor, udda beslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 161