Auktionsverket Engelholm
Mynt, Medaljer & Frimärken
BARDISAN, för pikenerare, 1900-talets första hälft.
131086. BARDISAN, för pikenerare, 1900-talets första hälft.
Längd 250 cm.
Ålders slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 250 cm.
Ålders slitage.
Auktionsverket Engelholm
879