SERVERINGSBORD, på hjul, 1900-tal.

1310778. SERVERINGSBORD, på hjul, 1900-tal.

Höjd 63, längd 70, bredd 40 cm.

Bruksslitage, bemålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, bemålad.

Antal besök: 1 682