KORNISCH, 1800 tal.

KORNISCH, 1800 tal.
131069. KORNISCH, 1800 tal.

Mahogny, skuren dekor med blomornament.
Längd ca 200 cm.

Repor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
131069. KORNISCH, 1800 tal.

Längd ca 200 cm.

Repor och slitage.

Antal besök: 1 372