VAS, glas, Sofia Bergman, signerad.

1310619. VAS, glas, Sofia Bergman, signerad.

Höjd 27 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 27 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 021