SOFFBORD, orientaliskt, 1900-talets andra hälft.

13105. SOFFBORD, orientaliskt, 1900-talets andra hälft.

Längd 100, bredd 51, höjd 41 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 016