VAS, porslin Kina, 1800-tal.

VAS, porslin Kina, 1800-tal.
131019. VAS, porslin Kina, 1800-tal.

Pagodlandskap i underglasyrblått. Höjd 31cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.

Antal besök: 624