RING, 18 kt vitguld med en gammalslipad briljant ca 0.70 ct och 4 små diamanter.

131002. RING, 18 kt vitguld med en gammalslipad briljant ca 0.70 ct och 4 små diamanter.

Storlek 16 ¼, vikt 4.4 gram inklusive fjäder. Stämplad GHS, Stockholm.

Ring in 18 K white gold with an old-cut diamond approx. 0.70 cts and 4 small diamonds.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

W.A. Bolin
Antal besök: 1 031