KNIV, Kongo, 1800-tal.

KNIV, Kongo, 1800-tal.
1309399. KNIV, Kongo, 1800-tal.

totallängd 32 cm.

ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

totallängd 32 cm.

ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 677