ÄLDRE LJUSSTAKE, Trebent, Mässing.

1308914. ÄLDRE LJUSSTAKE, Trebent, Mässing.

Trebent ljusstake i mässing med löstagbara manschetter samt ljushållare (skruvade) sannolikt tidigt 1900-tal, Stämplad HO och har en höjd på 22 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 997