SNURRFÅTÖLJ, skinn, 1900-tal.

SNURRFÅTÖLJ, skinn, 1900-tal.
1308713. SNURRFÅTÖLJ, skinn, 1900-tal.

Fåtölj, snurrbar med klädsel i rött skinn
Ryggstödets höjd 85, sitthöjd 39, sittdjup 50, bredd 77 cm.

Repor och märken förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor och märken förekommer.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 719