GOLVLAMPA, Carl Malmsten "Staken".

130854. GOLVLAMPA, Carl Malmsten "Staken".

Mahogny, höj och sänkbar. Brännmärkt "CM" Åfors Möbelfabriks AB, Lampskärm "Celesta"
Höjd 131 cm.

Slitage, lampskärm med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 131 cm.

Antal besök: 7 185