SKRIVBORDSUPPSÄTTNING, 6 delar, mässing.

1308398. SKRIVBORDSUPPSÄTTNING, 6 delar, mässing.

Fotogenlampa, höjd 47 cm, inkl. brännglas
2 ljusstakar, 20 cm
Bläckställ samt 2 brevpressar, höjd 7,5-13 cm.

Skador, märken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 ljusstakar, 20 cm

Skador, märken och slitage.

Antal besök: 712