DAMPÄLS, Möjligen sobel, Eklinds Pälsvaror, Tranås, 1900-tal.

130832. DAMPÄLS, Möjligen sobel, Eklinds Pälsvaror, Tranås, 1900-tal.

Rygglängd ca.104 cm.
Ca. 38/40.

Foder med skador samt lagningar. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd ca.104 cm.
Ca. 38/40.

Antal besök: 1 517