1308280. MARIKA LANG. Färglitografier, 6 st, signerad och numrerade, upplaga 350.

Sommarviken, Julmarknad, Vinterfiske, På restaurangen, I köket, Utomhuskalas, bildyta ca 23 x 31 cm.

ej examinerade ur ram.

Marika Lang (Född 1961)

ej examinerade ur ram.

Marika Lang (Född 1961)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 81 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

81 EUR
Danmark: Köpenhamn
116 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
116 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne, Dörrleverans - Stockholm
157 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
157 EUR
Finland: Helsingfors
189 EUR
Storbritannien: Westbury
222 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
227 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
238 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
252 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
257 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
268 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
358 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
358 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1308280

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 241