ANTIK BRONS SPIS KLOCKA WILHELMINIAN PERIOD.

1307970. ANTIK BRONS SPIS KLOCKA WILHELMINIAN PERIOD.

Mått: höjd 38 cm, bredd 25 cm, 1800-tal, brons, förgylld eld, med pendel.

Tecken på ålder & använda sig av, se bilder. Det fungerade med katalogisering. Ingen funktionell garanti ges.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 649