SKÅP, ek, barockstil, 1900-tal.

130770. SKÅP, ek, barockstil, 1900-tal.

Tvådelat. Snidade motiv i dörrarna. Höjd 160 cm, bredd 165 cm, djup 54 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 199