VITRINSKÅP, teak, 1960-tal.

VITRINSKÅP, teak, 1960-tal.
1307527. VITRINSKÅP, teak, 1960-tal.

Teak, glasskåp med dubbla dörrar och hyllinredning. Hyllplan stående på lösa aluminiumrör.
Höjd 130,5 cm
Bredd 90 cm
Djup 35,5 cm.

Slitage, märken/fläckar/repor, färgfläckar. Har funnits el. avklippt. Glas med nagg/märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 130,5 cm
Bredd 90 cm
Djup 35,5 cm.

Antal besök: 7 399