OKÄND KONSTNÄR. Utflykt till sjön. Olja på duk. Signerad Goetz.

130738. OKÄND KONSTNÄR. Utflykt till sjön. Olja på duk. Signerad Goetz.

50 x 60 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 60 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 721