PARTI BENSINIA, Bensindunk NV, Bilkarta, Allers samlarbilder, 1900-talets mitt.

130737. PARTI BENSINIA, Bensindunk NV, Bilkarta, Allers samlarbilder, 1900-talets mitt.

Bensindunk från Nymas Verkstäder, Caltex bilkarta, parti med Allers samlarbilder.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 618