VÄGGUR, gustaviansk stil, SPEGELLAMPETT, 1900-tal.

13072. VÄGGUR, gustaviansk stil, SPEGELLAMPETT, 1900-tal.

Urtavlan märkt Rob. Engström Stockholm. Pendel och nyckel finns. Höjd 59 resp. 73 cm.

Skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och lagningar.

Antal besök: 769