HENNING HOUGAARD. Vinterlandskap med gräsänder vid bäck. Olja på duk. Signerad.

130719. HENNING HOUGAARD. Vinterlandskap med gräsänder vid bäck. Olja på duk. Signerad.

44 x 65 cm.

Henning Hougaard (1922–1995)

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 65 cm.

Henning Hougaard (1922–1995)

Antal besök: 1 591