pinnsoffa samt två pinnstolar.

1307172. pinnsoffa samt två pinnstolar.

soffa samt två pinnstolar.

mått soffa 116 cm lång rygghöjd 89 cm sitthöjd 47cm.

dynor medföljer, brukslitage smärre repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

soffa samt två pinnstolar.

Antal besök: 734