SOFFBORD, England, 1900-tal.

SOFFBORD, England, 1900-tal.
13070. SOFFBORD, England, 1900-tal.

Skyltmärkt "Made in England Längd" Längd 86, bredd 69, höjd 56 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 461