COCKTAILGLAS, 11 st, Folke Arström för Guldsmedsaktiebolaget.

130694. COCKTAILGLAS, 11 st, Folke Arström för Guldsmedsaktiebolaget.

Nysilver och bakelit.

Bruksslitage. Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nysilver och bakelit.

Bruksslitage. Smärre repor.

Antal besök: 1 250