BERT HÅGE HÄVERÖ. Färglitografi. Signerad och nr EA.

130687. BERT HÅGE HÄVERÖ. Färglitografi. Signerad och nr EA.

Bohuslän. 52 x 75 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bohuslän. 52 x 75 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 4 173