IAN RUSTH. Färglitografi. Signerad och nr 3/135.

130685. IAN RUSTH. Färglitografi. Signerad och nr 3/135.

"Snäll vovve". 33 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ian Rusth (Född 1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

"Snäll vovve". 33 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ian Rusth (Född 1950)

Antal besök: 5 210