1306852. SALONGSBORD, gustaviansk stil, 1900-tal.

Vitmålad med skuren dekor, grön stenskiva. Längd 90, bredd 46, höjd 74 cm.

Mindre märken och slitage på benställning.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 76 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

76 EUR
Danmark: Köpenhamn
110 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
110 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne, Dörrleverans - Stockholm
150 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
150 EUR
Finland: Helsingfors
178 EUR
Storbritannien: Westbury
205 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
212 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
220 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
235 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
239 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
250 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
341 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
341 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
B
Föremålsnr
1306852

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 259