SALONGSSOFFA, förgylld, gustaviansk stil.

130681. SALONGSSOFFA, förgylld, gustaviansk stil.

röd plysch, längd 160 cm.

färgslitage samt lösa fogar.

Gör en kostnadsfri värdering!

röd plysch, längd 160 cm.

färgslitage samt lösa fogar.

Antal besök: 1 065