SIDEBORD, ek, 1900-talets mitt.

1306795. SIDEBORD, ek, 1900-talets mitt.

Längd 165 cm. Djup 44 cm. Höjd 109 cm.

Mindre ytrepor, fanérskada samt stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 482