SOFFBORD England, Nathan Furniture, 1900-talets andra hälft.

130674. SOFFBORD England, Nathan Furniture, 1900-talets andra hälft.

Soffbord med tre sidobord. Sidobord märkt Nathan Furniture, The Quality Label. Det större bordets mått; diameter 81, höjd 51 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 1 859