SANDSTRÖARE, silver, med otydda danska stämplar.

1306689. SANDSTRÖARE, silver, med otydda danska stämplar.

Köpenhamn, 1800-talets första hälft, höjd 11 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 406