HERBERT ANDERSSON. Olja på duk.

1306537. HERBERT ANDERSSON. Olja på duk.

Stilleben med blommor och frukter, signerad samt daterad 1931, 78x55 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 062