ANDERS ERIK MALM. Färglitografi.

1306277. ANDERS ERIK MALM. Färglitografi.

Gatuparti med tiger. Signerad samt numrerad HC 39/50 ex.
50x40 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x40 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 3 481