KONFEKTSKÅL, vitmetall, WMF, Tyskland, 1900-tal.

130573. KONFEKTSKÅL, vitmetall, WMF, Tyskland, 1900-tal.

Höjd ca 16 cm.

Bruksslitage, smärre nagg på insatsen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 16 cm.

Antal besök: 750