VAS, glas, Lars Hellsten, Skruf, 1900-talets sista kvartal.

130516. VAS, glas, Lars Hellsten, Skruf, 1900-talets sista kvartal.

Staplade ugglor. Blå glasmassa. Höjd 28,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 8 081