SKÅP, 1 par 1900-talets första hälft.

130504. SKÅP, 1 par 1900-talets första hälft.

Skåp, 1 par, 1900-talets första hälft
Bredd 30 cm
Djup 30 cm
Höjd 138 cm.

Bruks, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 30 cm
Djup 30 cm
Höjd 138 cm.

Bruks, åldersslitage.

Antal besök: 1 580