PARTI KERAMIK, 8 delar, orientaliskt, 1800/1900-tal.

13046. PARTI KERAMIK, 8 delar, orientaliskt, 1800/1900-tal.

Urnor med emaljfärger 3 st.
Fat samt katt Imari.
Fat 3 st, famille rose.
Högsta höjd 18,5 cm.

Slitage. Nagg. Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urnor med emaljfärger 3 st.
Fat samt katt Imari.
Fat 3 st, famille rose.
Högsta höjd 18,5 cm.

Slitage. Nagg. Smärre skador.

Antal besök: 1 032