SIDEBOARD, mahogny, Chippendalestil, 1900-tal.

1304657. SIDEBOARD, mahogny, Chippendalestil, 1900-tal.

Bredd 240 cm, djup 55 cm, höjd 94 cm.

Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor och märken.

Antal besök: 629