TEKANNA, lergods, Kina.

TEKANNA, lergods, Kina.
1304604. TEKANNA, lergods, Kina.

Höjd ca 7,5 cm.

Bruksslitage, lagning med guld.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 7,5 cm.

Antal besök: 462