JACK ZAN. skulptur, vitmetall, "dryckeshorn", signerad, 1900tal.

1304354. JACK ZAN. skulptur, vitmetall, "dryckeshorn", signerad, 1900tal.

Dryckeshorn med förebild från 1000 talet, höjd 15cm.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 304