TAKKRONA, sengustaviansk stil, 1900-tal.

130432. TAKKRONA, sengustaviansk stil, 1900-tal.

Mässingsstomme behängd med prismor. Höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 756