CIGARETTETUI, sterlingsilver, stämplad ELW samt importstämpel från Birmingham, vikt ca 116 g.

130426. CIGARETTETUI, sterlingsilver, stämplad ELW samt importstämpel från Birmingham, vikt ca 116 g.

Tryckknapp med cabochonslipad blå sten. Längd ca 9 x9 cm.

Slitage, invändigt med gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 299