BYRÅ, 5-lådig, fur, sent 1800-tal.

130415. BYRÅ, 5-lådig, fur, sent 1800-tal.

höjd 135, bredd 87, djup 56 cm.

bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 742